Oznamujeme uchádzačom a ich zákonným zástupcom, že všetci prijatí žiaci pre školský rok 2026/2027 potvrdili svoj nástup na štúdium. Kapacita prvých ročníkov je plne obsadená.
Z dôvodu naplnenia kapacitných možností školy riaditeľka školy nemôže vyhovieť podaným odvolaniam uchádzačov v rámci autoremedúry.
V súlade so správnym poriadkom preto všetky prijaté odvolania postupujeme na ďalšie konanie vyššiemu správnemu orgánu - zriaďovateľovi školy.
O výsledku odvolacieho konania vás bude v zákonnej lehote informovať priamo zriaďovateľ školy.
Ďakujeme za pochopenie a prejavenú dôveru.