• Aj tento rok budeme radi, ak svoje 2% venujete našej škole, pomôžete jej stať sa ešte lepšou.

Ďakujeme!

Bližšie informácie nájdete GLS-Oznam.pdf

Vyhlasenie_2023_RZ_GLS.pdf
      • Na školskej stránke v sekcii Informácie pre verejnosť / Rada rodičov si môžete prečítať informácie k príspevku pre školský rok 2023/2024. V tejto časti môžete nájsť aj zápisnice zo stretnutia zástupcov rodičov.
      • Hľadáme učiteľov/učiteľky do nášho kolektívu. Chcete byť našou súčasťou?
        Kliknite na ČÍTAŤ VIAC a dozviete sa o voľných pracovných miestach, ktoré ponúkame.
      • Rodičia žiakov, ktorí navštevujú našu školu, si môžu potvrdenie o návšteve školy kedykoľvek vytlačiť.

Návod pre rodičov: Ako vytlačiť potvrdenie o návšteve školy pre svoje dieťa
      • Chceš vedieť, čo je medzinárodný program DofE, ktorý na škole ponúkame našim študentom?
        Chceš zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo? Chceš sa rozvíjať a plniť si tak svoje ciele a sny? Chceš získať ocenenie, ktoré Ti otvorí dvere do sveta?

Zapoj sa do Dofe!

• Múdrosť

• Deti treba učiť ako myslieť. Nie, čo si majú myslieť.
        • Margaret Mead

• Pre rodičov a študentov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy

Utorok 16. 4. 2024